Gra planszowa Magia i Miecz

"Magia

MAGIA I MIECZ


NOWA STRONA WWW


Odwiedź nową stronę poświęconą grze Magia i Miecz. W serwisie Magia-i-Miecz.pl znajdziesz wiele informacji na temat Twojej ulubionej gry planszowej


odwiedź stronę...

Talisman: Magia i Miecz to nowa, polska edycja kultowej gry planszowej Magia i Miecz. Po wielu latach polscy fani gry Magia i Miecz doczekali się nowej edycji tego kultowego tytulu. Nowa edycja ma zasady bardzo zbliżone do oryginalnej gry "Magia i Miecz", jest jednak wspaniale wydana - w pełnym kolorze, na twardym papierze, w solidnym pudełku. To zupełnie nowa jakość Magii i Miecza. Wydawca, firma Galakta planuje także wypuszczenie dodatków w języku polskim.

-- >KUP GRÄ~ W SKLEPIE
-- >KUP GRÄ~ NA ALLEGRO

Gra planszowa Magia i Miecz pozwoli Ci wyruszyć na niebezpieczną wyprawę po największy skarb, legendarną Koronę Władzy. Możesz wcielić się się w wojownika, kapłana, czarnoksiężnika lub jednego z pozostałych jedenastu bohaterów władających magią lub mieczem.Zbierz w sobie odwagę! Będzie ci potrzebna, jeśli chcesz pokonać wrogów, zagarnąć koronę i wypełnić swoje przeznaczenie! Legendy mówią, że w krainie leżącej za Tajemnymi Wrotami ochroni cię tylko legendarny Talizman. Odnalezienie takiego artefaktu to nie lada wyczyn: na każdym kroku będą cię prześladować potwory, pułapki i złowroga magia.Zawartość pudełka:

* 1 plansza
* 1 instrukcja
* 14 kart Poszukiwaczy
* 104 karty Przygód
* 24 karty Zaklęć
* 28 kart Ekwipunku
* 18 plastikowych figurek
* 6 sześciościennych kości
* 40 żetonów Siły
* 40 żetonów Mocy
* 40 żetonów A?ycia
* 30 sztuk złota
* 36 żetonów Losu
* 4 karty Talizmanów
* 4 karty Ropuch
* 4 karty Charakteru

Podstawowe informacje:

Liczba graczy: 2 - 6 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: ok. 120 - 180 minut
Wydawca: Galakta
Wydanie: polskie