Return of the Heroes - Gry planszowe


Return of the Heroes to fascynująca i ogromna planszowa gra fantasy. Powrót Bohaterów jest nawet czymś więcej, niż grą planszową, to epicka przygoda w świecie fantasy! Zostań utalentowanym, ale niedoświadczonym bohaterem, którego umiejętności wzrastają wraz z przeżywaniem kolejnych przygód w niezwykłym świecie.

-- >KUP GRÄ~ W SKLEPIE

-- >KUP GRÄ~ NA ALLEGRO
W Return of the Heroes gracze mogą wypełnić jedno z ośmiu zadań, by ostatecznie wyzwać i zwyciężyć jednego z sześciu, losowo wybranego złego Bezimiennego. Rozwój postaci, wzrost umiejętności i zdobywanie doświadczenia są świetnie przedstawione na przejrzystej karcie postaci. Dzięki losowym kartom zdarzeń oraz 16 różnym zmiennym mapom obszarów każda gra jest inna!

Mechanika gry sprawia, że w czasie gry wyrastają przed Tobą przeciwnicy, niektóre zadania można wykonać dopiero po pewnym czasie, nawet wyzwanie Bezimiennego nie jest możliwe na samym początku! Takie rozwiązanie nie pojawiło się w żadnej innej grze! Gra jest bardzo dynamiczna i zmienna w trakcie rozgrywki. Akcja toczy się szybko, walki są proste, nie ma zbędnego liczenia wyniku rzutu ani jakiegoś dopasowywania kostek. Rozwijasz swoją postać poprzez nie tylko zdobywanie doświadczenia, ale również rozwijanie różnych umiejętności. Dzięki temu musisz dbać nie tylko o przeżywanie wielu przygód, ale również musisz znaleźć nauczyciela, który Cię wyszkoli.

Return of the Heroes jest grą dla całej rodziny i oferuje niekończące się kombinacje gry.Pudełko z grą zawiera:

* 16 map obszarów
* 5 dwustronnych kart postaci
* 10 "pionków"
* 4 drewniane pionki domów
* 60 drewnianych kostek doswiadczenia w 3 kolorach
* 106 żetonów
* 1 bawełniany woreczek
* 1 instrukcja
* 1 karta wprowadzająca do gry
* 30 drewnianych żetonów złota
* 5 sześciościennych kostek
* 23 punktów trafień reprezentowanych przez szklane, czerwone kamyki
* 4 pseudo-szlachetne kamienie
* 8 kart z bohaterskimi zadaniami
* 6 kart Bezimiennych
* 33 karty zdarzeń

Podstawowe informacje o grze:

Liczba graczy: 1 - 4 graczy
Wiek graczy: od 8 lat
Czas gry: 90 minut