Fury of Dracula - Gry planszoweGra planszowa Fury of Dracula gotycka planszówka o podstępie, zagrożeniu i dedukcji. Czterech graczy wciela się w Aowców polujących na najstarszego z żyjących wampirów, jeden natomiast prowadzi samego Księcia. W pudełko z grą znajduje się również ładnie wykonane plastikowe figurki.

-- >KUP GRÄ~ W SKLEPIE

-- >KUP GRÄ~ NA ALLEGRO
Jest rok 1898, osiem lat wcześniej Dracula przybył do Londynu z zamiarem stworzenia armii nieumarłych. Na szczęście, został powstrzymany przez grupę śmiałków, którzy przejrzeli i zniszczyli jego plany. A przynajmniej tak im się wydawało...

Książę wampirów w jakiś sposób zdołał umknąć zagładzie. Przeżył i planuje okrutną zemstę na nie podejrzewającym niczego świecie żywych ludzi. Tym razem jednak, prawie dekadę po tragicznych wydarzeniach, jest bogatszy o wiedzę i doświadczenie.Niewielu jest ludzi, którzy rozumieją jak straszliwe moce stoją po drugiej stronie granicy życia i śmierci. Czterech z nich zbiera się, aby połączyć swe siły, wytropić i dokończyć rozpoczętą 8 lat wcześniej pracę. Tym razem Książę musi zostać zgładzony!Pudełko z grą zawiera:

* zasady gry w j. angielskim
* plansza
* 5 plastikowych figurek
* 1 karta Draculi
* 1 mapa podręczna
* 4 karty Aowców
* 8 kart taktyki Draculi
* 5 kart taktyki agentów
* 5 kart mocy Draculi
* 81 tekturowych znaczników
* 1 znacznik dnia/nocy
* 2 białe kostki Aowców
* 1 czarna kostka Draculi
* 1 czerwona kostka pociągu
* 75 kart wydarzeń
* 70 kart lokacji
* 40 kart przedmiotów
* 5 kart podręcznych
* 12 kart taktyki Aowców

Podstawowe informacje

Liczba graczy: 2 - 5 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: ok. 120 - 240 minut
Wydawca: Fantasy Flight Games
Projektant: Stephen Hand
Wydanie: angielskie
Instrukcja: angielska