Kragmortha - Gry planszoweGra planszowa Kragmortha - wesoła gra o goblinach buszujących po bibliotece. Cwane i podstępne gobliny, myślą, że uda im się uniknąć furii pracującego w swym laboratorium Rigora Mortisa? Kragmortha to zabawna gra planszowa dla 2-8 graczy. Wewnątrz osobistej biblioteki Rigora Mortisa jego sługi będą walczyć o Magiczne Księgi i próbować uciec przed gniewem Mrocznego Pana.

-- >KUP GRÄ~ W SKLEPIE


-- >KUP GRÄ~ NA ALLEGRO


Kragmortha to zabawna gra planszowa dla 2-8 graczy. Wewnątrz osobistej biblioteki Rigora Mortisa jego sługi będą walczyć o Magiczne Księgi i próbować uciec przed gniewem Mrocznego Pana.

Stanie na jednej nodze, utrzymywanie karty na głowie, gra z zaciśniętymi pięściami czy zamkniętymi ustami, oto niektóre ze straszliwych rzeczy, które będziesz musiał zrobić, jeśli nie zdołasz uniknąć gniewu Mrocznego Pana.

Każdy z graczy będzie poruszał Rigorem Mortisem lub swoim goblinem, starając się ocalić życie i nie narazić się na otrzymanie Kart Krzywych Spojrzeń. Biblioteka kryje jednak i inne, przerażające niespodzianki: czy jesteś pewien, że chcesz sprawdzić, co kryje się za następnym teleportem?

Pudełko z grą zawiera:


* 1 plansza Biblioteki Rigora Mortisa
* 1 pionek Rigora Mortisa
* 58 Kart Ruchu
* 18 Kart Magicznych Ksiąg
* 1 żeton Biurka
* 8 pionków Goblinów
* 8 znaczników Goblinów
* 6 żetonów Teleportacji
* 6 żetonów Regałów z książkami
* 24 Karty Krzywych Spojrzeń

Podstawowe informacje

Liczba graczy: 2 - 8 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: ok. 30 - 60 minut
Wydawca: Galakta
Wydanie: polskie